ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ!!!

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ!!!

17 травня у виставковій залі Державного історико-архітектурного заповідника “Стара Умань” о 15:00 відбудеться відкриття виставки творчих робіт викладачів і студентів кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету  імені Павла Тичини.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку та отримати естетичну насолоду!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

21 грудня  свій День народження  відзначає кандидат мистецтвознавства,  доцент   кафедри музикознавства та  вокально – хорового мистецтва   Щербіна Інна Василівна . Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження ! Від усього

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У VІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У VІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Запрошуємо взяти участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», яка відбудеться 15-16 жовтня 2020 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини

22 грудня 2016 року, відповідно до графіку, на кафедрі інструментального виконавства факультету мистецтв проходили попередні захисти випускних кваліфікаційних робіт для здобуття освітнього ступеня «магістр» студентів 66-М групи (Спеціальність: 8.02020401 Музичне