ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає талановитий педагог, кандидат педагогічних наук, викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, заступник декана факультету мистецтв з наукової роботи Козій Ольга Михайлівна.

Козій О.

Вельмишановна Ольго Михайлівно, прийміть наші щирі вітання з нагоди Дня Вашого народження. У цей святковий день від усього серця бажаємо здоров’я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, великих успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів. Нехай рідні завжди оточують Вас любов’ю та розумінням, а колеги – повагою. Сподіваємось, що все це стане запорукою вдачі у Вашому житті.

З повагою адміністрація,
викладачі та співробітники факультету мистецтв,
кафедра музикознавства та вокально-хорових дисциплін

Один коментар до “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!”

1. Сердечні вітання! Нехай щастить у всьому, наснаги, оптимізму, добра!