ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ ЗВІТНО-ВИБОРЧА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

15 вересня на факультеті мистецтв відбулася звітно-виборча конференція студентського самоврядування, де були присутні члени студентського активу факультету, старости та представники кожної групи.
Голова студентської ради, студентка 3 курсу напряму підготовки «Музичне мистецтво» Анастасія Марищук виступила з детальним звітом про проведену роботу у 2014-2015 н. р., який супроводжувався яскравою презентацією. Завдяки цьому студенти-першокурсники мали змогу ознайомитися з роботою студентської ради, переглянути фото найяскравіших моментів зі студентського життя факультету.

ЗВІТНО-ВИБОРЧА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

Після звіту було оновлено склад студентської ради шляхом відкритого голосування. Кожен з присутніх за бажанням міг бути обраним до складу студентського самоврядування, внести власні пропозиції щодо покращення роботи кожного сектору.

Склад студентської ради на 2015-2016 н.р.:
Голова студентського самоврядування – Марищук Анастасія (32 група)
Заступник – Козоріз Богдан (41 група)
Секретар – Лишаєватенко Ірина (35 група)
Профорг – Хоменко Анна (21 група)
Науковий сектор
Голова сектору – Михайлова Юлія (21 група)
Склад: Піщаний Олександр (43 група)
Культурно-масовий сектор
Голова сектору – Покропивна Анастасія (31 група)
Склад: Гальчинська Вікторія (41 група), Миколаєнко Володимир (41 група), Оленіна Надія (21 група), Свистун Максим (21 група), Лисак Юлія (24 група), Середенко Альона (25 група), Деркач Богдан (17 група), Тимошенко Римма (31 група).
Соціально-побутовий сектор
Голова сектору – Підгорна Ганна (44 група.
Склад – Гаврилюк Анастасія (31 група)
Інформаційний сектор
Голова сектору – Курудімова Тетяна (21 група), Петрова Юлія (35 група)
Правовий сектор
Голова сектору – Оніщук Ольга (21 група), Майорова Марія (21 група)
Спортивно-оздоровчий сектор
Голова сектору – Кукуруза Вадим (43 група)
Склад – Канарчук Уляна (21 група), Олійниченко Олена (23 група), Бурковецький Олександр (43 група).
Виконавчий сектор
Склад: Михайленко Віталій (22 група), Хухлей Ольга (21 група), Мельник Владислав (12 група), Куценко Валерія (11 група), Величко Анжеліка (11 група).
Бажаємо студентській раді творчого натхнення, успіху у всіх починаннях та плідної роботи на благо рідного факультету! Нехай студентське життя буде сповнене радісних подій та яскравих моментів!