З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 30 травня,  свій день народження святкує завідувач кафедри інструментального виконавства – професор БАЙ Юрій Миколайович!

Шановний Юрій Миколайович!

Від усього нашого колективу прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай Вас завжди супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких. Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

Щоб спокій і мир панували в родині,
Щоб щастя всміхалось при кожній годині!
Нехай обминають Вас болі й тривоги,
Хай стелиться довга життєва дорога,
Хай легко працюється, гарно живеться,
Все вміється, множиться і удається!
Усім колективом ми Вас вітаєм,
Щастя, здоров’я й удачі бажаєм,
Хай радість приносить Вам кожна година,
Від горя хоронить молитва свята,
Щасливою буде життєва стежина Для Вас і родини на довгі літа.

З повагою, адміністрація факультету,
кафедра інструментального виконавства!