ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: НОВА АКАДЕМІЧНА КУЛЬТУРА»

ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: НОВА АКАДЕМІЧНА КУЛЬТУРА»

07 листопада 2022 року відбулася відкрита онлайн-лекція «Академічна доброчесність: нова академічна культура» для здобувачів першого курсу ОС «бакалавр». Лектор-модератор – кандидат педагогічних наук, доцент Інна Терешко. Лекція проведена у межах вивчення дисципліни «Академічні мистецькі студії» для усіх освітніх програм факультету.

Лекторка зосередила увагу здобувачів на цінності поняття «академічна доброчесність», ключових принципах етичної поведінки в освітньому та науковому середовищі, розповіла про види академічного плагіату та їх наслідки, навела конкретні приклади, пов’язані з порушенням академічної доброчесності.

Здобувачі активно долучалися до обговорення та проявляли неабиякий інтерес до розглянутої теми. Під час диспуту обговорювалися практичні поради щодо запобігання порушенням академічної доброчесності, виявлення та встановлення фактів таких порушень, дотримання в освітньому процесі й науковій (творчій) діяльності академічної доброчесності. Завершальним етапом лекції було розв’язання ситуаційних завдань, на яких здобувачі демонстрували розуміння різних видів порушень академічної доброчесності та віднаходили шляхи їх уникнення.

Сподіваємося, що нам вдалося сформувати у здобувачів-першокурсників академічну культуру, що базуватиметься на принципах чесності, реального навчання, справедливості, довіри та взаємоповаги всіх учасників академічного процесу.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2015»ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2015»

Для участі в ІІ Всеукраїнському хореографічному фестивалі «Квітнева феєрія – 2015» запрошуються дитячі та юнацькі хореографічні колективи, організовані при державних дошкільних та загальноосвітніх закладах, установах додаткової освіти, муніципальних установах та

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄТЬСЯ ФОТОКОНКУРС «ДІВЧИНА З ОБКЛАДИНКИ»!НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄТЬСЯ ФОТОКОНКУРС «ДІВЧИНА З ОБКЛАДИНКИ»!

Дорогі красуні! На факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини оголошується фотоконкурс «Дівчина з обкладинки»! Кожна дівчина мріє відчути себе фотомоделлю, тож наш факультет надає вам таку можливість.

ВІДКРИТТЯ ХУДОЖНЬОЇ ВИСТАВКИ «КВІТКОВИЙ СВІТ НАТАЛІЇ СЕМЕНЕНКО»ВІДКРИТТЯ ХУДОЖНЬОЇ ВИСТАВКИ «КВІТКОВИЙ СВІТ НАТАЛІЇ СЕМЕНЕНКО»

Шановні викладачі та студенти! 6 березня напередодні святкування Міжнародного жіночого дня у виставковій залі Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбудеться відкриття художньої виставки «Квітковий світ Наталії Семененко». На виставці будуть