ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР»

ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР»

4 листопада відбулася звітна конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» 64-М групи денної форми навчання і 267 групи заочної форми навчання кафедри інструментального виконавства.

Педагогічна практика є обов’язковим компонентом підготовки інструменталістів до майбутньої професійної діяльності в якості викладачів-інструменталістів закладів передвищої освіти. Практика сприяє формуванню загальних і фахових комптентностей та стійкого інтересу до науково‑методичної діяльності у сфері музичної педагогіки відповідно до освітніх програм; забезпеченню практичної реалізації знань і навичок, отриманих у процесі вивчення теоретичних курсів і практичних фахових дисциплін.

Усі здобувачі на належному рівні виконали завдання з педагогічної практики, відповідно до вимог оформили необхідну документацію, яку представили на захисті. Вітаємо та бажаємо подальших успіхів у навчанні та майбутній професійній діяльності!

В УДПУ ПРОДОВЖЕНО ТЕРМІНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯВ УДПУ ПРОДОВЖЕНО ТЕРМІНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Відповідно до рішення виконавчого комітету Уманської міської ради № 331 від 8 вересня 2020 року «Про додаткові заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, під час масового паломництва брацлавських хасидів та наказу Уманського державного

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», яка відбудеться 8 жовтня 2013 року в Уманському державному педагогічному