ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ Вітаємо Тріо «SERBIAN STAR»!

Вітаємо Тріо «SERBIAN STAR»!

Вітаємо Тріо «SERBIAN STAR» у складі Джорджевича Александара, Дрманича Йована, Марковича Дарко та іх художнього керівника доцента кафедри інструментального виконавства Гусака Владислава Анатолійовича з отриманням Диплому II ступеня категорії III-С на X-му Міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів «PERPETUUM MOBILE», який відбувся 29 квітня – 3 травня 2017 року у місті Дрогобич.

У високопрофесійному виступі конкурсантів звучали твори різних композиторів, стилів та жанрів:

1. А. Джойс. Вальс «Осенний сон».
  2. Є. Дербенко. Концертна п’єса на тему М. Богословського «Песня старого извозчика».
  3. Р. Гальяно. «Танго для Клод». Аранжування Владислава Гусака.
  4. Е. Кустурица. Імпровізація на музику до кінофільму «Заповіт». Аранжування Дрманича Йована.

Бажаємо творчого натхнення та подальших професійних злетів!