ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

21 липня  свій День народження  відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та  вокально-хорових дисциплін  Сирота Зоя Миколаївна.

Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас із Днем народження ! Від щирого серця бажаємо міцного здоров’я,  великого щастя, сімейного благополуччя; щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі; щоб на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод. Нехай Ваша чуйність, невтомність, високий професіоналізм і бажання творити добро завжди супроводжують Вас. Нехай Доля буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, повні щастям многії літа !

Факультет мистецтв,

кафедра музикознавства та  вокально-хорових дисциплін