ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Минув перший тиждень навчання. Студенти відпочивши та оздоровившись із новими силами повернулися роботи. 31 серпня відбулася посвята першокурсників у студенти, яких прийшли привітати студенти-старшокурсники, викладачі декани, ректорат та запрошені гості. Урочистості відкрив ректор університету, професор, доктор педагогічних наук, заслужений працівник освіти України – Олександр Іванович Безлюдний. Новим та незвичним цей тиждень був для наших першокурсників це було знайомство із університетською системою навчання. Вчорашні абітурієнти знайомляться із новою системою розкладу, звичні шкільні уроки змінилися парами до яких вони згодом звикнуть. Під кінець тижня відбулося знайомство першокурсників із бібліотекою: студентам вручили читацькі квитки, за якими вони отримали книги, а також відвідали бібліографічний відділ.