ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПОДОРОЖ ДО МІСТА ОДЕСИ!!!

ПОДОРОЖ ДО МІСТА ОДЕСИ!!!

22 вересня студенти та викладачі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини здійснили чергову незабутню подорож до міста Одеси!
Цього разу наші туристи завітали у відомий курортний район міста Аркадія, де змогли насолодитися морськими пейзажами, та гуляли визначними місцями міста: відома центральна Дерибасівська вулиця з її унікальними архітектурними пам’ятками, Соборна площа та надзвичайної краси Спасо-Преображенський собор, Приморський бульвар з куполом над давньогрецьким поселенням, Думська площа, Стамбульський парк на схилах Приморського бульвару, урочисте відкриття якого відбулося лише в травні 2017 року, Потьомкінські сходи, Морський вокзал, а також, традиційно, відвідали Одеський національний театр опери та балету, де переглянули одну із найвидатніших опер всіх часів, одну з трьох опер Джузеппе Верді, які принесли йому світову популярність та визнання – “Травіата” (Лібрето Ф. Піаве за драмою «Дама з камеліями» А. Дюма-сина)
Студенти та викладачі отримали надзвичайну насолоду від побаченого і почутого в театрі та під час подорожі, від приємних вражень впродовж дня, від позитивних емоцій та несподіванок на прогулянці!
Натхненними та щасливими повернулися до навчання та з новими силами взялися за творчу роботу!