ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ ОЛЬГИ МУЗИКИ

ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ ОЛЬГИ МУЗИКИ

8 березня у виставковій залі Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» в урочистій, затишній атмосфері відбулося відкриття персональної виставки живопису Ольги МУЗИКИ – «ПОДИХ ВЕСНИ».

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини Ольга Музика працює з 2001 року, кандидатка педагогічних наук, доцентка, в.о. завідувачки кафедри образотворчого мистецтва. Учасниця багатьох колективних, авторка кількох персональних виставок, дипломантка Всеукраїнських мистецьких конкурсів.

На виставці представлено близько 60 робіт, виконаних у різних техніках: пастель, гуаш, акварель, олія. Це пейзажі, натюрморти, які несуть енергію сонця, добра, позитиву, надії й віри – все те, що так потрібно кожному з нас сьогодні!

Привітати художницю з такою знаковою подією у творчому житті прийшли рідні, друзі, колеги, студенти, випускники різних років, а також ті, хто цінує і розуміє світ мистецтва!

Від імені керівництва університету зі словами привітань звернулася до присутніх Наталія РЕВНЮК – проректорка з гуманітарних питань УДПУ імені Павла Тичини, побажала авторці виставки натхнення і творчого довголіття. Теплі слова подяки за свято краси і весни висловила Інна ТЕРЕШКО – в.о. декана факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини. Від колег кафедри слова побажань працювати і надалі, радуючи новими виставками, висловив Микола ПІЧКУР.

Авторка виставки щиро вдячна всім за допомогу, підтримку, за теплі слова привітань і побажань: колегам, друзям, випускникам! Також безмежна подяка чудовому чоловічому тріо «ГОНТА» (Василь СЕМЕНЧУК, Валентин КУПЧИК, Петро ВОЛОШИН) за музичний супровід свята, дійсно, атмосфера була затишною і неймовірною!

За допомогу в організації виставки – колективу ДІАЗ «Стара Умань», яку очолює Владислав ДАВИДЮК! Все було зроблено професійно!

Запрошуємо на зустріч із весною у виставкову залу ДІАЗ «Стара Умань» за адресою вул. Небесної Сотні, 31, упродовж місяця!

Ця виставка – подяка життєвій стійкості, мужності незламних українців, Воїнів Світла! І зараз, коли Україна переживає найтрагічніші часи своєї історії, важкою ціною виборюючи право на існування, неймовірно хочеться, щоб нарешті закінчився цей довгий лютий, і в кожне зболіле серце прийшла ВЕСНА!!!

20 ЛЮТОГО — ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ20 ЛЮТОГО — ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

22 лютого на факультеті мистецтв відбулась бесіда для студентів 1-3 курсів, проведена студентською радою факультету, до дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Студенти 1-3 курсів активно долучились до обговорення. Всі щиро

ЗАПРОШУЄМО НА ГОСТЬОВУ ЛЕКЦІЮ ПРОФЕСОРА З НОРВЕГІЇЗАПРОШУЄМО НА ГОСТЬОВУ ЛЕКЦІЮ ПРОФЕСОРА З НОРВЕГІЇ

12 жовтня 2022 року об 11.00 (за Києвом) відбудеться відкрита гостьова лекція хорового диригента, науковця, композитора, співака, професора музики Норвезького університету прикладних наук у Гамарі, керівника молодіжного хору “Defrost”, а також керівника та

ВІТАЄМО ІЗ ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!ВІТАЄМО ІЗ ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Сьогодні відзначається професійне свято захисників української держави ‒ День Збройних Сил України. У цей день ми вшановуємо усіх тих, хто у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та