ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАС АНАТОЛІЯ КОВАЛЕНКА У ЧЕРКАСЬКОМУ МУЗИЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ІМЕНІ С. С. ГУЛАКА-АРТЕМОВСЬКОГО

12 березня 2024 року у Черкаському музичному фаховому коледжі імені С. С. Гулака-Артемовського відбувся майстер-клас кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини Анатолія Коваленка «Майстерність гри на гітарі: Причини виконавських огріхів». Творча зустріч об’єднала викладачів гри на гітарі, здобувачів фахової передвищої освіти та поціновувачів гітарного мистецтва. Упродовж заняття актуалізовано знання з технології звуковидобування і фразування, розглянуто традиційні та сучасні методи удосконалення виконавської майстерності. Після завершення заходу Анатолій Коваленко презентував монографію «Становлення та розвиток вітчизняної гітарної освіти (середина ХІХ – початок ХХІ ст.)» і запропонував колегам продовжити наукову й творчу співпрацю.

Адміністрація факультету мистецтв висловлює подяку директору коледжу Валентину Хорошому і викладачу з класу гітари Ганні Ковальовій за організацію заходу та бажає натхнення для подальших творчих звершень.

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ – ОКРАСА ФЕСТИВАЛЮ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ!ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ – ОКРАСА ФЕСТИВАЛЮ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ!

Нещодавно в університеті відбувся традиційний Фестиваль педагогічної творчості, феєричне дійство, де студенти можуть якнайкраще себе проявити, як майбутні педагоги. Цього року команди утворювалися по три факультети шляхом жеребкування. Факультет мистецтв

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у регіональному науково-методичномусемінарі «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН», що проводиться 14 травня 2014 року мистецько-педагогічним факультетом Інституту розвитку дитини Уманського державного