ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ЗДОБУВАЧКУ ВИЩОЇ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ЛЮ ЦЗІНЦЗІН!

ВІТАЄМО ЗДОБУВАЧКУ ВИЩОЇ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ЛЮ ЦЗІНЦЗІН!

Ми пишаємось досягненням талановитої здобувачки вищої освіти, яка гідно представила наш університет на двотуровому міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв, який проводився з метою підтримки та розвитку творчості нашої молоді, розкриття їх творчого потенціалу, виховання художньо-естетичних смаків виконавців. Україна, місто Київ.

Головною метою (ціллю) є: підвищення рівня професійної компетентності фахівців освітньої ланки та мистецько-творчого аспекту процесу становлення особистості.

Лю Цзінцзін здобувачка 54-і групи напряму підготовки 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). (Художня культура) отримала диплом Лауреата I премії у категорії 24+, номінації «Вокальний жанр. Естрадний вокал» із композицією «Pear Dlossoms Jpen Again». Це визначне досягнення стало можливим завдяки високому професіоналізму її керівника, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Волошина Петра Миколайовича, який розуміє всі тонкощі, специфіку вокального виконавства, вміє розкрити творчий потенціал здобувачів вищої освіти та надихнути їх на перемогу завдяки своєму неабиякому досвіду у цій сфері.

Ця перемога є черговим підтвердженням високого рівня підготовки здобувачів вищої освіти нашого факультету.

Бажаємо Лю Цзінцзін та Петру Волошину нових творчих звершень і міжнародного визнання!

Вперед до нових перемог!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 11 вересня, свій День народження відзначає викладач та концертмейстер кафедри інструментального виконавства Хижко Ольга Володимирівна! Хай будуть з Вами здоров’я та сила, Хай доля буде ласкава і щира!

ВІТАЄМО З НОВИМ 2015 РОКОМ!ВІТАЄМО З НОВИМ 2015 РОКОМ!

Шановні друзі! Минає 2014 рік… Він був зовсім непростим. Зроблено багато добрих справ, відбулося чимало різних подій, які сколихнули свідомість українців на краще майбутнє. Тож нехай наступаючий 2015 рік розіб’є

І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ МАН–2024І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ МАН–2024

11 січня 2024 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук в Уманському ліцеї №3. На початку заходу в актовій залі зі словами привітання виступили доктор