ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІІ РЕГІОНАЛЬНА УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

ІІ РЕГІОНАЛЬНА УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

В рамках проведення Дня відкритих дверей на базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 18 листопада 2017 року проводиться ІІ Регіональна учнівська олімпіада з образотворчого мистецтва.

Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, стимулювання їх творчої праці, створення умов для творчого зростання обдарованої учнівської молоді в галузі образотворчого мистецтва.

До участі в Олімпіаді запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

До складу журі Олімпіади входять викладачі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Контакти:
067 473 01 48 – Музика Ольга Яношівна, завідувач кафедри образотворчого мистецтва;
093 913 65 39 – Базильчук Леонід Володимирович, доцент кафедри образотворчого мистецтва;
097 510 24 75 – Семенова Олена Віталіївна, викладач кафедри образотворчого мистецтва.