МИСТЕЦЬКЕ ТУРНЕ

Театр — це кафедра, з якої можна багато сказати світу добра
Микола Гоголь

Запорукою формування сучасних креативних особистостей є використання у навчальному процесі нестандартних підходів. Особливо, коли мова йде про відвідання театру й мистецьких імпрез.
21 жовтня студенти 48 та 49 груп мистецького факультету з куратором Пижяновою Н.В. у рамках вивчення дисципліни «Історія музики» відвідали оперу «Ріголетто» в Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету. Блискуча гра П. Єрмоленка (Ріголетто), О. Злакомана (герцог Мантуанський) та Н. Сичук (Джильда) залишила позитивні емоції та приємні враження. Оркестр під керівництвом В. Регрута засвідчив високий рівень професіоналізму.
У такий приємний та інформативний спосіб студенти змогли ознайомитися із творчістю видатного італійського композитора Джузеппе Верді.
Цікавою подією також стало відвідання мистецького проекту всесвітньо відомого фотографа Олесі Марущак «Країна: я – земля». Даний проект покликаний поєднати матеріальний світ із духовним, абстрагуватися від реальності й у той же час самоідентифікуватися.
Мистецький уікенд виявився насиченим цікавими подіями.