ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ VIII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА «КВІТУЧА КРАЇНА»

VIII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА «КВІТУЧА КРАЇНА»

22 жовтня в рамках творчого проекту «Тріумф-Фест» пройшов VIII Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального мистецтва «Квітуча країна». Оцінювало виступи конкурсантів високоповажне журі у складі: І. Каліновська (голова журі ‒ заступник директора з навчальної роботи УОМУ ім. П. Д. Демуцького), Л. Кривенко (викладач УОМУ ім. П. Д. Демуцького), С. Літвінов (заслужений працівник культури України, директор ДМШ № 4, м. Одеса), А. Коваленко (викладач кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини).
Студенти кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини гідно представили свій навчальний заклад. Так, Ю. Трубіцина, студентка І курсу (викладач ‒ доцент Т. Олійник) ‒ стала лауреатом ІІІ ступеня; В. Міхайленко, студент IV курсу (викладач А. Коваленко) ‒ став лауреатом ІІ ступеня; О. Денисенко, студент І курсу (викладач А. Коваленко) ‒ став лауреатом І ступеня. Творчий колектив «Акварелі» (керівник В. Калабська) став лауреатом ІІ ступеня.
Бажаємо студентам та їх викладачам подальших перемог.