ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЄКТУ “ACADEMIES4UKRAINE – STRENGTHEN HIGHER EDUCATION RESILIENCE IN UKRAINE AND EUROPEAN UNION”

27 лютого 2024 року для учасників освітнього процесу факультету мистецтв проведено презентацію проєкту “Academies4Ukraine – Strengthen Higher Education resilience in Ukraine and European Union” (Програма Erasmus+ KA220-HED – Cooperation partnerships in higher education). Під час зустрічі присутні ознайомились із завданнями, цілями та очікуваними результатами проєкту, спрямованого на посилення стійкості вищої освіти в Україні та Європейському Союзі. Спікери наголосили про можливість кожного охочого долучитися до участі у фільмуванні відеоінтерв’ю для документального фільму «Історії академічної стійкості в Україні». Створення цього фільму дозволить розповісти світовій спільноті про стійкість і незламність українського народу.
Дякуємо світовій спільноті за солідарність з українським народом у боротьбі за мир, підтримку та зацікавленість у тому, щоб українські університети ставали сильнішими в умовах російсько-української війни.

СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» СТУДЕНТІВ І-ІІІ КУРСІВ.СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» СТУДЕНТІВ І-ІІІ КУРСІВ.

Традиційно наприкінці семестру на факультеті мистецтв відбуваються перегляди академічних і творчих робіт студентів спеціальності «Образотворче мистецтво» з фахових дисциплін: рисунку, живопису, композиції, скульптури та пластанатомії, декоративно-прикладного мистецтва, художньо-прикладної графіки, методики

ВІЧНА ПАМʼЯТЬ І БІЛЬ: П’ЯТІ РОКОВИНИ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІВІЧНА ПАМʼЯТЬ І БІЛЬ: П’ЯТІ РОКОВИНИ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

Пʼять років тому в Україні розпочався найтрагічніший етап Революції Гідності. У період 18-20 лютого 2014 року в центрі столиці загинули більше ста осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали

КАРАНТИН – НЕ ЧАС ПРОКРАСТИНАЦІЇ ДЛЯ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ!КАРАНТИН – НЕ ЧАС ПРОКРАСТИНАЦІЇ ДЛЯ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ!

Карантин – не час прокрастинації для науково-педагогічних працівників! Це час діяти, наводити порядок, оновлювати звичний розклад життя і будувати плани. Головне – дбати про своє здоров’я та здоров’я близьких. Ситуація,