ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

4 березня 2024 року в режимі відеоконференції відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів освітнього ступеня «Бакалавр» 44 групи денної форми навчання спеціальності 025 Музичне мистецтво. Відповідно до графіку освітнього процесу в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини та графіку проведення практик на факультеті мистецтв студенти будуть проходити практику в Комунальному закладі фахової передвищої освіти «Уманський обласний музичний фаховий коледж ім. П. Д. Демуцького Черкаської обласної ради». Здобувачі освіти, які навчаються за індивідуальним графіком навчання, матимуть змогу проходити виробничу педагогічну практику за місцем працевлаштування.

Виробнича педагогічна практика є важливою ланкою у процесі професійної підготовки здобувачів-інструменталістів і спрямована на формування в них загальних і фахових компетентностей та стійкого інтересу до науково–методичної діяльності у сфері музичної педагогіки відповідно до ОПП Музичне мистецтво першого (бакалаврського) рівня вищої освіти; забезпечення практичної реалізації знань і навичок, отриманих у процесі вивчення теоретичних курсів і практичних фахових дисциплін.

Керівник практики, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри інструментального виконавства Тетяна РАДЗІВІЛ, повідомила здобувачам-інструменталістам терміни (04.03.2024 – 29.04.2024) і процедуру проходження практики, перелік індивідуальних завдань та вимоги щодо їх виконання, вміст звітної документації й особливості розміщення зазначеного в системі дистанційного навчання Moodle. Всі учасники конференції були активними, задавали багато запитань, що свідчить про гарну вмотивованість здобувачів-інструменталістів щодо успішного проходження практики.

ЮВІЛЕЙНА ВИСТАВКАЮВІЛЕЙНА ВИСТАВКА

28 листопада о 14 годині в Уманській картинній галереї в рамках відзначення 25-річчя започаткування мистецьких спеціальностей в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася презентація виставки творчих робіт випускників,

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 16 травня 2015 року на базі кафедри хореографії та

З НАГОДИ 72-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІЗ НАГОДИ 72-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ