ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Шановні, викладачі, дорогі студенти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня знань, початку нового навчального року!

ДЕНЬ ЗНАНЬ

Нехай цей навчальний рік відкриє перед студентською молоддю нові горизонти пізнання, викладачів надихне досягненнями вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
У новому навчальному році бажаємо всім студентам успіхів у навчанні, наполегливості в досягненні поставленої мети, а професорсько-викладацькому складу ‒ доброго здоров’я, професійних злетів, реалізації творчих задумів.

Адміністрація мистецько-педагогічного факультету