ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Наприкінці семестру на кафедрі образотворчого мистецтва традиційно підводяться підсумки і оцінювання результатів роботи студентів.

Так, напередодні новорічних свят відбувся перегляд академічних і творчих робіт бакалаврів і магістрів спеціальності «Образотворче мистецтво» з фахових дисциплін: рисунку, живопису, декоративно-прикладного мистецтва, теорії і практики рисунку, теорії і практики живопису, теорії і практики композиції, а також роботи зі студії «Вечірній малюнок»

Викладачі кафедри мали змогу оцінити студентські роботи, які виконувалися протягом першого семестру, у різних техніках і різної тематики: академічні постановки, домашні завдання, ІНДЗ, зарисовки, етюди та власні творчі роботи.

Майбутні художники-педагоги продемонстрували досить непоганий рівень, що свідчить про їхню наполегливість і цілеспрямованість, адже, щоб досягнути високих результатів, треба багато і систематично працювати.

Варто відзначити студентів, чиї роботи були найбільш вдалими і отримали найвищу оцінку педагогів-наставників: Байдужа Ангеліна, Байдужа Лілія, Климчук Анастасія  – 1 курс, Гавриленко Вячеслав, Головатюк Вероніка, Каракада Костянтин, Святина Іван – 2 курс, Бєлова Ірина, Умарова Вероніка, Майданюк Вікторія – 3 курс, Поліщук Надія, Суміна Олена, Харитонова Марія – 4 курс.

Бажаємо усім студентам і надалі творчого натхнення та плідної праці для отримання кращих результатів.

ВІТАЄМО З ДНЕМ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!ВІТАЄМО З ДНЕМ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!

Шановні викладачі, студенти, дорогі друзі! Від щирого серця вітаємо Вас із 75-ою річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Свято Перемоги є символом героїчного минулого, величі духу і мужності

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження святкує викладач кафедри інструментального виконавства Коваленко Анатолій Сергійович. Шановний імениннику! З цієї світлої нагоди прийміть наші щирі вітання! Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, благополуччя. Нехай

ВІТАЄМО З РІЗДВОМ ВІРЯН РИМО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ!ВІТАЄМО З РІЗДВОМ ВІРЯН РИМО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ!

Щороку 25 грудня Римо-католицька церква відзначає День народження Ісуса Христа. Вітаємо з Різдвом вірян Римо-католицької церкви! У цей світлий день бажаємо миру та спокою у кожному домі, любові та взаєморозуміння,