ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

5 листопада свій   День народження відзначає  концертмейстер  кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін  Бурлака  Ірина Володимирівна.

Шановна Ірина Володимирівна !

Прийміть наші щирі та сердечні вітання з  нагоди

Вашого Дня народження!

Нехай Ваше життя буде завжди світлим і радісним, а щиросердні привітання від рідних, друзів додадуть життєвої наснаги. Нехай людська  шана  буде подякою Вам за плідну працю, Вашу мудрість, чуйність, уміння творити і дарувати добро. Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів і натхнення у роботі, добробуту, миру, злагоди і  любові!

З повагою адміністрація, викладачі та співробітники  кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін.

МИСТЕЦЬКО-ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ “ОБДАРОВАНА РОДИНА – ОБДАРОВАНА ДИТИНА» ВІДСВЯТКУВАВ СВІЙ 5-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙМИСТЕЦЬКО-ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ “ОБДАРОВАНА РОДИНА – ОБДАРОВАНА ДИТИНА» ВІДСВЯТКУВАВ СВІЙ 5-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

Нещодавно в рамках ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін» традиційно відбувся мистецько-освітній проект «Обдарована родина – обдарована дитина». Цьогоріч проект відсвяткував свій перший ювілей

6 квітня 2019 року студенти спеціальності “Хореографія” факультету мистецтв взяли участь в урочистому відкритті екскурсійного сезону дендропарку “Софіївка”. Велично виглядав вальс у їхньому виконанні на тлі оновленого Уманського парку.

ЗАПРОШУЄМО НА УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ ТА ПОСВЯТИ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УДПУ!ЗАПРОШУЄМО НА УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ ТА ПОСВЯТИ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УДПУ!

Шановні першокурсники, батьки, викладачі! Вітаємо вас з початком навчального року! Бажаємо всім успіху, міцного здоров’я, невичерпної енергії та творчих здобутків! Повідомляємо, що 31 серпня о 10 год. у дворі навчального корпусу