ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ!!!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ!!!

Найвищу нагороду – ГРАН-ПРІ на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хорового співу та інструментальної музики «Витоки Voice!» (який проходив 3-5 листопада 2017 року в місті Черкаси) здобули учасники «Молодіжного камерного хору» (художній керівник та диригент – викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін  Прокулевич Оксана Валеріївна).

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
(у номінації народний вокал)
Марія Павлишина
(студентка ІІ курсу, клас викладача заслуженого працівника культури України, к.п.н., доц. кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Волошина Петра Миколайовича).

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
(у номінації народний вокал)
Яна Денисова
(студентка ІІ курсу, клас викладача заслуженого працівника культури України, доц., завідувача кафедри музикознавства та вокально хорових дисциплін Семенчука Василя Васильовича);

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
(у номінації інструментальне виконавство (бандура))
Вероніка Косенко
(студентка ІІІ курсу, клас викладача кафедри
інструментального виконавства Тарасюк Лесі Михайлівни);

За словами художнього керівника та диригента «Молодіжного камерного хору» Оксани Прокулевич: «Подорож виявилася насиченою, продуктивною, надзвичайно емоційною та багатою на приємні, незабутні враження. Конкурсанти отримали безцінний досвід і готові до нових звершень».

Учасники фестивалю-конкурсу висловлюють щиру подяку за розуміння та підтримку ректору університету проф. Безлюдному Олександру Івановичу, голові профкому Хитруку Валентину Івановичу, декану факультету доц. Терешко Інні Григорівні, завідувачу кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін доц. Семенчуку Василю Васильовичу, заступнику завідувача кафедри інструментального виконавства доц. Олійник Тетяні Іванівні.

Бажаємо керівникам та студентам натхнення на нові перемоги, подальших творчих злетів, неповторних виступів та здійснення мрій!!!