ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

5 листопада свій   День народження відзначає  концертмейстер  кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін  Бурлака  Ірина Володимирівна.

Шановна Ірина Володимирівна !

Прийміть наші щирі та сердечні вітання з  нагоди

Вашого Дня народження!

Нехай Ваше життя буде завжди світлим і радісним, а щиросердні привітання від рідних, друзів додадуть життєвої наснаги. Нехай людська  шана  буде подякою Вам за плідну працю, Вашу мудрість, чуйність, уміння творити і дарувати добро. Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів і натхнення у роботі, добробуту, миру, злагоди і  любові!

З повагою адміністрація, викладачі та співробітники  кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін.

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ, ЩО БАЖАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ В ЛІТНЬОМУ ТАБОРІОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ, ЩО БАЖАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ В ЛІТНЬОМУ ТАБОРІ

12 – 13 квітня на базі університету буде проводитися зустріч представників табору «Таємниці цивілізації» зі студентами, що бажають працювати в таборі. Запис у 113 аудиторії ДП України «Міжнародний дитячий центр

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ”ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ”

Шановні колеги! Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує Вас взяти участь у роботі  ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», яка відбудеться 20-21 жовтня

ВИПУСКНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ ЗАВЕРШИЛАСЬ!ВИПУСКНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ ЗАВЕРШИЛАСЬ!

Наприкінці першого літнього місяця відбулася підсумкова кваліфікаційна атестація студентів денного відділення факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) на здобуття освітнього ступеня «бакалавр». Так, 15