Сьогодні свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Побірченко Олена Михайлівна!
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/12/Pobirchenko-232x300.jpg)
Шановна Олено Михайлівно! Вітаємо Вас з Днем народження!
Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії, творчої наснаги, здійснення всіх мрій та задумів! Нехай кожен день приносить цінний досвід, дарує позитивні емоції і надихає на нові звершення!