ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Побірченко Олена Михайлівна!

Шановна Олено Михайлівно! Вітаємо Вас з Днем народження!

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії, творчої наснаги, здійснення всіх мрій та задумів! Нехай кожен день приносить цінний досвід, дарує позитивні емоції і надихає на нові звершення!