ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ “МЕТОДИКА ВИКЛАДАННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА”

20 грудня на базі кафедри образотворчого мистецтва відбувся захист курсових робіт студентів 43-45 груп денної форми навчання спеціальності “Образотворче мистецтво”. Науковий керівник робіт та викладач дисципліни «Методика викладання образотворчого мистецтва» – кандидат педагогічних наук, доцент Сирота Всеволод Маркович.
Тематика курсових робіт охоплювала основні аспекти мистецької педагогіки.

ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)

Курси підвищення кваліфікації є частиною неперервної педагогічної освіти. Метою курсів є удосконалення професійних навичок шляхом поглиблення, розширення, оновлення знань, компетентностей на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.

Незабутня подорож студентів-хореографів до КиєваНезабутня подорож студентів-хореографів до Києва

Минулого тижня викладачі та студенти-хореографи на чолі із деканом мистецько-педагогічного факультету Оленою Дудник і завідувачем кафедри хореографії та художньої культури Людмилою Андрощук здійснили незабутню поїздку до столиці України.

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва! Щиро і сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва! Високо цінуємо Ваш вагомий внесок у розвиток національної