ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва!

Щиро і сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!
Високо цінуємо Ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без Вашої підтримки і розуміння, без Вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи і досягнення.
Дякуючи Вашому творчому неспокою та громадському подвижництву народна та професійна культура рясно вродила вагомими духовними здобутками. Завдяки Вам звершуються великі діяння!
Прийміть щиру вдячність за високе служіння мистецтву, невтомний творчий пошук і самовідданість. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.
Зі святом!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

Адміністрація факультету