20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕДАГОГІЧНИЙ АРТИСТИЗМ ЯК КОМПОНЕНТ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ МАЙБУТНЬОГО УЧИТЕЛЯ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

ПЕДАГОГІЧНИЙ АРТИСТИЗМ ЯК КОМПОНЕНТ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ МАЙБУТНЬОГО УЧИТЕЛЯ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

Відомо, що педагогічний артистизм являє собою певний комплекс творчих якостей, які забезпечують ефективність навчально-виховного процесу на уроках музичного мистецтва. І тому їх формування і розвиток потребує з боку вчителя відповідної роботи.

Майстер-клас зі студентами факультету мистецтв, який провела старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Надія Андріївна Балдинюк (концертмейстер – Ірина Володимирівна Бурлака), був спрямований на формування у майбутніх учителів педагогічного артистизму та розвиток елементів акторської і вокальної майстерності.

Казка-опера М. В. Лисенка, яку за програмою вивчають учні початкових класів, «живе» спілкування з дійовими особами казки, викликали в учнів та учителів міських шкіл №1, 4, 7 неймовірні емоції. Казкова постановка, що була перероблена театральною групою студентів та викладачів на сучасний лад, відбувалася в умовах шкільної аудиторії, тому і казкові герої, і глядачі, у невимушеній творчій атмосфері, були безпосередніми учасниками казкового дійства. У захваті, разом з акторами, учні виконували пісню Лисички (Погрібна С.), Рака (Козачок В.), Ведмедя (Вівич О.), Вовчика (Михайленко В.), Зайчика (Трубіцина Ю.), Кози (Павлишина М.).

Були головними діючими особами музичної казки і дід (Козачок В., його друга роль) та баба, яку майстерно виконувала Надія Андріївна, кожний раз по різному інтерпретуючи казку.

Діти гучно плескали у долоні, вигукували слова «Браво», фотографувалися з акторами і запрошували завітати ще раз до школи.

Звістка про музичний театр, створений Н. А. Балдинюк, талановитих акторів, поширилася серед закладів освіти нашого міста, тому з нетерпінням чекають наших студентів у школах № 6, міській гімназії.

Підтримати творчу співпрацю кафедри і освітніх закладів міста, з метою профорієнтаційної роботи до школи завітали завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін доцент В. В. Семенчук, доцент З. М. Сирота, викладачі О. В. Прокулевич, В. А. Купчик.

Залишити відповідь

Схожі новини

ВІДБУЛАСЯ VІІI ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕѲ»²ДБУЛАСЯ VІІI ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»

18 березня 2021 року на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини пройшла VІІI Всеукраїнська студентська наукова конференція «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів». Модератор ‒ кандидат педагогічних наук,

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У V МІЖНАРОДНОМУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У V МІЖНАРОДНОМУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародному науково-практичному семінарі «Проблеми інструментального виконавства в умовах сучасної мистецької освіти», що проводиться 15 травня 2019 року кафедрою інструментального виконавства факультету мистецтв

ВІДБУЛАСЬ ЗВІТНО-ВИБОРНА ПРОФСПІЛКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ УНІВЕРСИТЕТУВІДБУЛАСЬ ЗВІТНО-ВИБОРНА ПРОФСПІЛКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ УНІВЕРСИТЕТУ

23 жовтня відбулась звітно-виборна конференція профспілкової організації співробітників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. На порядок денний були винесені наступні питання: 1. Звіт про роботу Профспілкового комітету Уманського державного