20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ

ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ

Сьогодні на кафедрі хореографії та художньої культури відбувся державний іспит студентів ОС «Бакалавр» заочної форми навчання спеціальності: 014 «Середня освіта. Хореографія» із хореографічного мистецтва з методикою викладання.

Студенти-хореографи на належному рівні підтвердили високий рівень своєї майстерності як педагогів-професіоналів з новаторським баченням та інноваційними підходами в системі хореографічної освіти.

Педагогічні та виконавські здібності майбутніх учителів танцю оцінювала державна екзаменаційна комісія у складі: Людмили Михайлівни Андрощук, кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (голова комісії); Інни Григорівни Терешко, кандидата педагогічних наук, доцента, декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (заступник голови комісії); Сергія Володимировича Куценка, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри хореографії та художньої культури; Бикової Ольги Вікторівни, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри хореографії та художньої культури (екзаменатори); Тарасюк Лесі Михайлівни, викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін (секретар).

Іспит мав комплексний характер і складався з трьох споріднених частин. Перша частина передбачала презентацію уроку народно-сценічного танцю. Друга частина передбачала демонстрацію авторських хореографічних етюдів. Третя частина мала на меті перевірку теоретичних знань з історії та методики викладання хореографічного мистецтва.

Хід іспиту дозволив членам екзаменаційної комісії проаналізувати діяльність студентів та об’єктивно узагальнити висновок їхнього навчання.

У результаті проведення екзаменаційного випробування державна екзаменаційна комісія відзначила позитивну динаміку зростання педагогічної освіченості, технічної майстерності та високий загальний рівень підготовки майбутніх учителів хореографії і рекомендувала випускникам продовжити навчання на другому (магістерському) освітньому рівні.

Залишити відповідь

Схожі новини

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ТОМАСА КАПЛІНАГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ТОМАСА КАПЛІНА

    27 жовтня 2022 року на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини, в рамках обговорення освітньої програми 025 Музичне мистецтво, відбулася відкрита гостьова лекція, на тему: “Інструментарій співака”, професора музики Норвезького університету

У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ТИМЧАСОВИМ ПРИЗУПИНЕННЯМ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ОС «МАГІСТР» ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА 14 ЛЮТОГО!У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ТИМЧАСОВИМ ПРИЗУПИНЕННЯМ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ОС «МАГІСТР» ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА 14 ЛЮТОГО!

Шановні студенти, викладачі! Відповідно до рішення засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29.01.2020 року з метою упередження та недопущення розповсюдження захворюваності, поширення грипу та ГРВІ

ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ЗАХІД «МИСТЕЦЬКИЙ ФРОНТ. КУРС НА УКРАЇНСЬКЕ».ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ЗАХІД «МИСТЕЦЬКИЙ ФРОНТ. КУРС НА УКРАЇНСЬКЕ».

В складний для України період, мистецький фронт є надійним тилом. Саме під таким гаслом 22 лютого відбувся творчий захід «Мистецький фронт. Курс на українське». Мета заходу: дати можливість проявити себе