ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ТОМАСА КАПЛІНА

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ТОМАСА КАПЛІНА

27 жовтня 2022 року на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини, в рамках обговорення освітньої програми 025 Музичне мистецтво, відбулася відкрита гостьова лекція, на тему: “Інструментарій співака”, професора музики Норвезького університету прикладних наук у Гамарі, керівника молодіжного аматорського хору “Defrost”, науковця та автора книги про хорове керівництво “The Learning Conductor”, композитора, керівника та учасника вокального гурту “Nordic Blue”, випускника Королівської академії музики в Копенгагені, Королівської академії музики у Стокгольмі, автора численних майстер-класів, судді міжнародних хорових конкурсів та Всесвітніх хорових ігор – Томаса Річарда Капліна (Thomas Richard Caplin).

Завітав на гостьову лекцію Президент Австрійської хорової асоціації, засновник Міжнародного хорового конкурсу Ave Verum в Бадені/Австрія – Вольфганг Зіглер (Wolfgang Ziegler). Після вивчення електронної музики в Іллінойському університеті/США та вокальної педагогіки у Віденському університеті музики/Австрія, Вольфганг Зіглер став художнім керівником камерного хору Vox Humana. Сьогодні він є організатором, амбасадором та членом журі численних Міжнародних мистецьких конкурсів та фестивалів, в тому числі: в Австрії та в Бельгії.

На зустрічі було презентовано практичні інструменти для співака від професора Томаса Капліна, обґрунтовано значимість формування особистої відповідальності за спільний результат в учасників хору чи вокального ансамблю та багато іншого.
Дякуємо щиро професору Томасу Капліну за практичні інструменти та сподіваємося на плідну творчо-наукову співпрацю у майбутньому!
Дякуємо усім присутнім за участь!

27 травня 2020 року на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбулася презентація навчального посібника «Основи вокальної майстерності» авторів кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – кандидата педагогічних наук, доцента, заслуженого

ПЕРЕМОГА В ХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «КЛАСИЧНИЙ МЕРИДІАН»ПЕРЕМОГА В ХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «КЛАСИЧНИЙ МЕРИДІАН»

Успішною була поїздка студента 39 групи кафедри інструментального виконавства Прилуцького Ярослава (гітара) на конкурс виконавської майстерності, що традиційно пройшов в м. Києві. Не зважаючи на запеклу боротьбу зі студентами музичних

ОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ СТУДЕНТА-ХОРЕОГРАФАОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ СТУДЕНТА-ХОРЕОГРАФА