ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ НА IХ МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА «КВІТУЧА КРАЇНА»!

13 травня в рамках творчого проекту «Тріумф-Фест» пройшов IХ Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального мистецтва «Квітуча країна».

Оцінювали виступи конкурсантів високоповажне журі у складі: І. Каліновської (голова журі ‒ заступник директора з навчальної роботи УОМУ ім. П. Д. Демуцького), Л. Кривенко (викладач УОМУ ім. П. Д. Демуцького), А. Коваленка (викладач кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини) та П. Чорного (викладач УОМУ ім. П. Д. Демуцького).

Студенти кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини гідно представили свій навчальний заклад. Так, у номінації «струнно-щипкові інструменти» лауреатом І ступеня став студент ІV курсу В. Мельник (викладач – О. Коваленко), а у номінації «народні інструменти» лауреатом І ступеня став студент ІV курсу Я. Прилуцький (викладач – А. Коваленко).

Бажаємо студентам та їхнім викладачам подальших перемог!