ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

22 травня ювілейний День народження відзначає доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, заслужений працівник культури України Леонід Петрович Ятло.

Шановний Леоніде Петровичу! Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого 60-річчя! Бажаємо Вам міцного здоров’я та достатку, широкого життєвого шляху, невичерпної творчої наснаги, тепла та затишку у колі Вашої родини, щоб кожний день Вашого життя був наповнений оптимізмом, творчими ідеями та піднесеним настроєм!

Хай завжди Вас оточує людська теплота, прихильність друзів та радість успіхів у житті, а доля дарує багато світлих літ у мирі, щасті, добробуті!

Адміністрація,
професорсько-викладацький колектив