ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ – ХОРЕОГРАФІЧНУ ВИСТАВУ “КАЗКОВИЙ СВІТ ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО”

Шановні викладачі, студенти, гості!

Запрошуємо вас відвідати мистецький проект – хореографічну виставу “Казковий світ Василя Сухомлинського” (кваліфікаційна робота студентів спеціальності “Хореографія”), яка відбудеться 1 червня 2018 року об 11:00 в актовій залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Вхід вільний!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Вітаємо з Днем народження викладача кафедри інструментального виконавства Бойко Ірину Михайлівну! Шановна Ірина Михайлівна, вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, щастя, творчої наснаги і оптимізму,

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ STARS OF SPRING 2022 (УГОРЩИНА)ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ STARS OF SPRING 2022 (УГОРЩИНА)

Відбувся Міжнародний фестивальний портал OREA FEST, Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс дистанційно-двохтуровий (30.05.-04.06. 2022 року І-тур та 19.06. – 25.06.2022 року ІІ-тур) STARS OF SPRING 2022. За підтримки та сприяння відділу культури

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

12 жовтня в актовій залі нового корпусу УДПУ ім. П. Тичини з ініціативи кафедри хореографії та художньої культури відбувся благодійний концерт «Допоможи ближньому» за підтримки профкому та студентської ради університету.