Нещодавно в приміщені актової зали нового корпусу УДПУ імені Павла Тичини відбувся концерт оркестру народних інструментів факультету мистецтв (художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Віра Калабська).
Глядачі мали змогу почути твори під орудою студентів-випускників: Ярослава Прилуцького, Родіона Яшана, Тетяни Пахолюк (клас викладача кафедри інструментального виконавства Олександра Михайловича Розумовича); Олександра Черевченка (клас викладача кафедри інструментального виконавства Світлани Олександрівни Білаш); Валерії Галімон, Богдана Козоріза, Олександра Бойка (клас доцента кафедри інструментального виконавства Віри Степанівни Калабської).
У програмі були виконані твори: А. Вівальді, Л. Андерсона, А. Бабаджаняна, О. Білаша, М. Скорика, Ю. Бая, Р. Козака, Й. Тамаріна, Ю. Пронина, С. Войтенка, Є. Дербенка та інших.
У концерті брали участь солісти: студентка IV курсу факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини Світлана Бурлака (скрипка); лауреати всеукраїнських конкурсів – студент 4 курсу НПУ імені М. П. Драгоманова Микола Тихонюк (акордеон); студентка 3 курсу факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини Валентина Шевчук (вокал), студентка 2 курсу факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини Марія Павлишина (вокал), магістрантка 1 року начання факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини Тетяна Борило (вокал); лауреати всеукраїнських та Міжнародних конкурсів – концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Олена Ільніцька (електророяль) та «Молодіжний камерний хор» (художній керівник – викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Оксана Прокулевич).
Дякуємо студентському колективу та його керівнику за цікаву програму, а випускникам бажаємо скласти державні екзамени з відмінним результатом!