ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

Сьогодні, 11 вересня, свій День народження святкує чарівна жінка, чудова особистість, професіонал своєї справи – концертмейстер кафедри інструментального виконавства Хижко Ольга Володимирівна!

Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас зі святом! Бажаємо вічної весни в душі, жіночого щастя, квітів і посмішок. Нехай у Вашій оселі завжди панує любов, тепло, радість, благополуччя і добро.

В цей дорогий для серця день
Бажаєм квітів і пісень!
Від друзів – щирих привітань,
Від зірок – здійснення бажань!
Від сонця – світла і тепла,
Щоб доля щедрою була!
І не спинити часу лік,
Тож хай щастить весь довгий вік!

Адміністрація факультету мистецтв,
колектив кафедри інструментального виконавства

СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Наприкінці семестру на кафедрі образотворчого мистецтва традиційно підводяться підсумки і оцінювання результатів роботи студентів. Так, напередодні новорічних свят відбувся перегляд академічних і творчих робіт бакалаврів і магістрів спеціальності «Образотворче мистецтво»