ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

22 вересня свій День народження відзначає кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Пиж’янова Наталія Володимирівна.

Шановна імениннице!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, родинної злагоди та достатку, життєвого оптимізму та творчого натхнення. Нехай щастить Вам у всіх намірах та задумах. Бажаємо Вам духовних злетів, невичерпної життєвої енергії, плідної праці, сімейного благополуччя, достойної шани від колег!

Бажаємо миру і світлої долі,
Запалу, енергії, сили доволі.
Творчого вогнику, віри й наснаги,
Щедрості серця, людської поваги.
На довгих стежках життєвої ниви
Будьте завжди Ви здорові й щасливі!

Адміністрація факультету,
колектив кафедри музикознавства