ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 29 жовтня, свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Москальчук Владислав Васильович!

Шановний Владиславе Васильовичу!

Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, миру та злагоди. Бажаємо щоб кожен день Вашого життя був наповнений оптимізмом, свіжими ідеями та цікавими зустрічами. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців, а робота приносить тільки задоволення і творчі перемоги.

Адміністрація та професорсько-викладацький
колектив факультету мистецтв

АКОРДЕОНІСТИ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ КОНКУРСІ «ПЕРЛИНИ СВІТОВИХ ТАЛАНТІВ» (м. ЛЬВІВ)АКОРДЕОНІСТИ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ КОНКУРСІ «ПЕРЛИНИ СВІТОВИХ ТАЛАНТІВ» (м. ЛЬВІВ)

25 жовтня 2020 року в м. Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлини світових талантів». Учасниками фестивалю-конкурсу, що представляли Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини стали здобувачі кафедри інструментального виконавства Людмила Семко