ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

1 листопада свій День народження святкує концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Біленький Іван Станіславович!

Шановний імениннику! Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів, невичерпної творчої наснаги та завзяття. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Хай життя буде наповнене яскравими подіями, успіхами, щирими посмішками рідних та друзів. З Днем народження!

Адміністрація факультету,
колектив кафедри музикознавства та