ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКА!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКА!

Образотворче мистецтво є однією з найдовершеніших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, бринять кольори глибоких почуттів.

Шановні художники, ваші роботи пробуджують потяг до прекрасного, спонукають замислитися над суттю буття. Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика є невід’ємною частиною національної культури, джерелом духовного розвитку і задоволення естетичних потреб українського суспільства. Доробок художників засвідчує могутній потенціал нашого народу, сприяє створенню позитивного іміджу України в світі.

Ви продовжуєте і примножуєте цей особливий дар: з білого полотна, зі шматка глини творите високе мистецтво. Вам удається зупинити мить, щоб незабаром перетворити її у вічність. Багата мозаїка ваших творів створює потужний пласт національної культури.

Сьогодні на вашу честь золотиться осінь і земля квітує останнім різнобарв’ям. Отож, дозвольте привітати вас із Днем художника!

З Днем художника2

Бажаємо Вам, творцям краси і гармонії, наснаги, щастя та добробуту. Нехай музи творчості й натхнення надовго оселяться у ваших майстернях. Бажаємо здоров’я, миру та злагоди вам і вашим родинам.

Адміністрація факультету