ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ БІБЛІОТЕК!

ВІТАЄМО З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ БІБЛІОТЕК!

Уже вкотре 30 вересня фахівці бібліотечної справи відзнначають своє професійне свято, яке стало доброю традицією нашої держави!
Сьогодні у нас з’явилася сприятлива нагода ще раз нагадати громаді про наполегливу працю наших бібліотекарів – зберігачів одвічної мудрості, збирачів духовних скарбів.

З днем бібліотеки

Отож, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського Дня бібліотек! Нехай ваш високий професіоналізм і глибокі знання й надалі надійно служать значній справі розвитку культури, освіти і науки. Творчої Вам наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у Вашій благородній просвітницькій справі.