ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «ТАЄМНИЦІ ЦИВІЛІЗАЦІЇ» ЗАПРОШУЮТЬ НА РОБОТУ

«ТАЄМНИЦІ ЦИВІЛІЗАЦІЇ» ЗАПРОШУЮТЬ НА РОБОТУ

Дитячий табір «Таємниці Цивілізації» запрошує на роботу аніматорів, вихователів, керівників гуртків, фотографів, Dj, спортивних інструкторів.

Бажаючим працювати потрібно відправити лист з поміткою «Робота в таборі» на електронну скриньку TIB-Ivan@ukr.net; тел.: (068) 858-14-69.

Реєстрація всіх бажаючих відбудеться в холі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 19.02.2019 року з 9:00 до 13:45.

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ РЕГІОНАЛЬНОГО ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСУ ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!»НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ РЕГІОНАЛЬНОГО ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСУ ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!»

23 червня  на кафедрі образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини  відбулося нагородження переможців Регіонального  інтернет-конкурсу художньої творчості «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!» –  юних художників, які отримали ГРАН-ПРІ та грошові винагороди. Дипломи

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ВЕБ-САЙТ УДПУРЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ВЕБ-САЙТ УДПУ

На протязі поточного навчального року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проходив конкурс на кращий веб-сайт певного структурного підрозділу університету. У структурі мистецько-педагогічного факультету діє два сайти – «факультетський»

ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»