ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «ТАЄМНИЦІ ЦИВІЛІЗАЦІЇ» ЗАПРОШУЮТЬ НА РОБОТУ

«ТАЄМНИЦІ ЦИВІЛІЗАЦІЇ» ЗАПРОШУЮТЬ НА РОБОТУ

Дитячий табір «Таємниці Цивілізації» запрошує на роботу аніматорів, вихователів, керівників гуртків, фотографів, Dj, спортивних інструкторів.

Бажаючим працювати потрібно відправити лист з поміткою «Робота в таборі» на електронну скриньку TIB-Ivan@ukr.net; тел.: (068) 858-14-69.

Реєстрація всіх бажаючих відбудеться в холі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 19.02.2019 року з 9:00 до 13:45.

ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ВКОТРЕ ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ!ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ВКОТРЕ ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ!

24-25 листопада 2018 року у концертній залі Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся Х Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ». У ювілейному заході взяли участь творчі колективи та солісти різних

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнського науково-практичного семінару «Ключові аспекти підготовки майбутніх керівників хореографічних колективів», який відбудеться 16 листопада 2023 року на базі кафедри хореографії та художньої культури

ВІДБУВСЯ ЗВІТ АСПІРАНТІВ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИВІДБУВСЯ ЗВІТ АСПІРАНТІВ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ

Важливим компонентом професійної діяльності викладачів факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини є науково-дослідна робота, яка спрямовує їх творчий пошук на розробку нових теоретичних концепцій, ефективних методик і