ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР КЛАС ДЛЯ МУЗИКАНТІВ

МАЙСТЕР КЛАС ДЛЯ МУЗИКАНТІВ

22 березня відбувся майстер-клас доцента кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва кандидата мистецтвознавства Інни Василівни Щербіни з магістранткою заочного відділення Ольгою Вільхівською для студентів спеціальності 014.13 Середня освіта. Музичне мистецтво та 025 Музичне мистецтво, на тему: “Подолання психологічного бар’єру фонації високих звуків з профілактикою співацького ларингіту”.

Присутні на майстер класі залишилися під глибоким враженням від результату застосування дихальних вправ та спеціальних розспівок, запропонованих Інною Василівною, які суттєво та миттєво якісно покращили звучання голосу магістрантки.

Майстер-клас пройшов на високому рівні та познайомив студентів із новими прийомами вокальної техніки та вокальних фонопедичних методик, які варто застосовувати у майбутній професійній діяльності та для покращення власної гігієни голосу.