ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНОМУ СВЯТІ ТАНЦЮ, ПРИСВЯЧЕНОМУ 124-й РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВАСИЛЯ АВРАМЕНКА

24 березня в Уманському міському будинку культури імені Ю. Смолича відбулося регіональне свято танцю, присвячене 124-й річниці від дня народження Василя Авраменка.

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини на святковому заході представляли хореографічні колективи факультету мистецтв: народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (художній керівник – Людмила Андрощук) та народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (художній керівник – Сергій Куценко).

За участь у святі учасники колективів та їхні керівники нагороджені грамотами директора комунальної установи «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Т.В. Іванової за вагомий внесок за збереження і популяризацію хореографічного мистецтва та участь в регіональному святі танцю, присвяченому 124-й річниці від дня народження Василя Авраменка.