ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «ЗОРЯНА СИМФОНІЯ» В ХАРКОВІ

23-24 березня 2019 року в м. Харкові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зоряна симфонія».

Учасниками фестивалю-конкурсу, що представляли Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини стали студенти кафедри інструментального виконавства.

За рішенням журі Народний аматорський інструментальний дует «Ренесанс» у складі студентів Людмили Семко та Олександра Храновського (керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Радзівіл) в номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» отримав Диплом І ступеня, а також студентка Людмила Семко (клас доцента Тетяни Радзівіл) за сольну участь у цій же номінації отримала Диплом ІІ ступеня Міжнародного фестивалю-конкурсу «Зоряна симфонія».

Вітаємо з перемогою! Бажаємо подальших творчих здобутків і досягнень!

Художній керівник та учасники колективу висловлюють подяку декану факультету, доценту Терешко Інні Григорівні за допомогу та сприяння в організації поїздки!