ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші привітання з Вашим професійним святом – Днем працівників освіти!

У сучасному світі якісна освіта є ключовою умовою для ефективного розвитку суспільства. Воістину велика справа, якою Ви займаєтеся, має величезну значимість для процвітання нашої держави.

Сьогодні, Ви формуєте свідомість і громадянську позицію нового покоління педагогів, допомагаючи визначити їм своє майбутнє покликання, обрати життєвий шлях. Невтомною працею свого розуму і серця Ви створюєте надійне підґрунтя для духовного, соціального та культурного розвитку особистості.

У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, добробуту та нових професійних досягнень!

Зі святом Вас, дорогі друзі!

ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

З повагою, декан мистецько-педагогічного факультету
Олена Дудник