ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ВОСКРЕСІННЯМ ХРИСТОВИМ!

ВІТАЄМО З ВОСКРЕСІННЯМ ХРИСТОВИМ!

Шановні колеги, студентство!

Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим! Нехай Великодні дзвони принесуть у Ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я, наповнять серце добром і милосердям.

Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здіснення найзаповітніших сподівань. Божого Вам благословення, радісних свят і щедрої долі! Христос Воскрес!

Адміністрація факультету