ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЛАНУЄТЬСЯ РОБОТА І МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ І ОСВІТИ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ»

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!
Державний вищий навчальний заклад
«Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет
імені Григорія Сковороди»
Рада молодих учених університету
Наукове студентське товариство

запрошують Вас взяти участь у роботі І Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації», яка відбудеться 21-22 лютого 2015 р.

Планується робота за секціями:

Мистецтво
1. Музичне мистецтво
2. Образотворче мистецтво
3. Декоративно-прикладне мистецтво
4. Театральне мистецтво
5. Фото- і кіномистецтво
6.Дизайн
7. Хореографія

Педагогіка
1. Дистанційна освіта у вищий школі
2. Проблеми підготовки фахівців
3. Методичні основи виховного процесу
4. Стратегічні напрями реформування системи освіти
5. Сучасні методи викладання
6. Загальна педагогіка
7. Соціальна педагогіка
8. Історія педагогіки

Оргкомітет конференції планує розміщувати статті на web-сторінці за адресою: http://confscience.webnode
За результатами конференції буде сформований електронний збірник матеріалів, який можна буде скачати в PDF-форматі на головній сторінці конференції за адресою: http://confscience.webnode Завантажити збірник можна буде через тиждень після закінчення роботи конференції. Авторам статей оргкомітет планує надіслати електронні сертифікати учасників конференції (за необхідності).

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.
Останній термін надсилання статей20 лютого 2015 р. (включно).