ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ELSEVIER ЗАПРОШУЄ НА ВЕБІНАРИ

ELSEVIER ЗАПРОШУЄ НА ВЕБІНАРИ

Шановні колеги! Elsevier запрошує на майбутні вебінари:

«Панель адміністратора та статистика використання Scopus», який відбудеться 21 травня 2019 року та буде присвячений таким питанням:
1) Як отримати доступ до панелі адміністратора Scopus?

2) Основні можливості панелі адміністратора;
3) Статистика використання Scopus у локальній мережі установи.

Реєстрація   >

«Вибір журналу для публікації наукової статті з допомогою Scopus», який відбудеться 28 травня 2019 року та буде присвячений таким питанням:
1) Критерії відбору журналів у Scopus;

2) Пошук журналів у Scopus;
3) Створення сповіщень та колекцій журналів для читання у Scopus;
4) Популярні журнальні метрики: CiteScore, SJR, SNIP, квартилі та перцентилі;
5) Інструмент для порівняння наукових журналів у Scopus;
6) Відповідальне використання наукометричних показників.

Реєстрація   >

Вебінари будуть проведені українською мовою. Під час вебінарів Ви матимете змогу поставити запитання та попросити про демонстрацію певних функцій.

Також Ви можете подивитися записи попередніх, або зареєструватися для участі у майбутніх вебінарах:

– Пошук у Scopus: найкращі практики
– Scopus: вміст та основні функції
– Бібліографічний менеджер Mendeley: перше знайомство
– Метрики Scopus: CiteScore, SJR, h-index та інші