ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ 31 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ

31 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ

31 жовтня 2013 року о 10:00 годині мистецько-педагогічний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує випускників коледжів на день відкритих дверей. В програмі заходу: святковий концерт, зустріч з керівництвом факультету, завідуючими кафедр, викладачами. Чекаємо Вас за адресою: м. Умань, вул. Садова 28, актова зала.

запрошення2

ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»

27 листопада на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету відбувся всеукраїнський науково-методичний семінар «Молодь, освіта, наука та мистецтво». Відкрив роботу семінару декан факультету мистецтв, заслужений працівник культури України, доцент Леонід

Вчора на базі мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася ІІ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів». Робота конференції проходила за такими напрямами:

ПРИВІТАННЯ ОСВІТЯН М. МОНАСТИРИЩА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМПРИВІТАННЯ ОСВІТЯН М. МОНАСТИРИЩА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

2 жовтня 2013 року відбувся грандіозний концерт з нагоди Дня працівника освіти за участі творчих колективів мистецько-педагогічного факультету. Вже вкотре наші студенти та викладачі достойно представляють наш університет на сценах