30 жовтня о 14:00 в актовій залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться презентація студентів І курсу мистецько-педагогічного факультету. В програмі презентації виступи студентів спеціальностей: “Музичне мистецтво”, “Образотворче мистецтво”, “Хореографія”. Обіцяємо масу задоволення, чудового настрою та позитивних емоцій! Запрошуємо всіх бажаючих! Вхід вільний!
30 ЖОВТНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ І КУРСУ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2013/10/PREZENTATsIYa.png)
Схожі новини
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-09_09-13-51.jpg)
СТУДЕНТИ-ВОЛОНТЕРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВСТУДЕНТИ-ВОЛОНТЕРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ
Здобувачка кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва ДІАНА ПОГОСЯН, успішно поєднує здобуття освітнього ступеня «бакалавр», за спеціальністю: 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) з активною волонтерською діяльністю у Вроцлаві (Республіка Польща). Вимушено
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/30-littya.jpg)
УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ ВІДСВЯТКУВАВ 30-РІЧЧЯ ЗАПОЧАТКУВАННЯ МИСТЕЦЬКИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙУДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ ВІДСВЯТКУВАВ 30-РІЧЧЯ ЗАПОЧАТКУВАННЯ МИСТЕЦЬКИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ
Факультет мистецтв один із найяскравіших підрозділів УДПУ імені Павла Тичини. В його історії немало цікавого і корисного як для сучасних, так і для прийдешніх поколінь. За тридцять років ми пройшли
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/03/Holovna15.jpg)
ТВОРЧА ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ І ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ В УМАНСЬКОМУ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОМУ КОЛЕДЖІ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКАТВОРЧА ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ І ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ В УМАНСЬКОМУ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОМУ КОЛЕДЖІ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА
12 березня 2015 року відбулась творча зустріч і концерт студентів кафедри інструментального виконавства, кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін в Уманському гуманітарно-педагогічному коледжі ім.Т. Г. Шевченка. В концертному заході прийняли участь