ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА КАФЕДРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «КОНЦЕРТМЕЙСТЕРСЬКИЙ КЛАС»

23 травня на кафедрі інструментального виконавства відбувся випускний екзамен «Концертмейстерський клас» магістрів 66-М групи денної форми навчання. У складі державної екзаменаційної комісії були: заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник Сотська Галина Іванівна; декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Терешко Інна Григорівна; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Олійник Тетяна Іванівна; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Умрихіна Оксана Станіславівна; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Радзівіл Тетяна Анатоліївна.

Під час виступу всі студенти-випускники яскраво продемонстрували свої концертмейстерські вміння, виконавши програму на відмінно. Найвищий бал (100) отримала Трубіцина Юлія (клас доцента Олійник Т. І.), високі бали отримали Гризюк Валерія (клас доцента Умрихіної О. С.), Кайкова Марина (клас викладача Олійник Т. І.), Камізерко Лілія (клас доцента Умрихіної О. С.).

Державний іспит залишив багато позитивних вражень та емоцій, випускникам колектив кафедри бажає міцного здоров’я, творчого натхнення, успіхів у всіх професійних починаннях!